Dette er Bureauet

Bilde av Xaris Amanatidis

Xaris Amanatidis

SEO & SEM Manager
Bilde av Hendrik Birane

Hendrik Birane

Partner Manager

hendrik@nettbureau.se

Send e-post

Bilde av Kari Bøhler

Kari Bøhler

Business Operations Specialist
Bilde av Javier Capdevila

Javier Capdevila

Partner Manager

javier@nettbureau.no

Send e-post

Bilde av Johan Chen

Johan Chen

Full-Stack Developer
Bilde av Danilo Chiaradia

Danilo Chiaradia

Content & Marketing Manager
Bilde av Andreina Dinoi

Andreina Dinoi

Partner Manager

andreina@nettbureau.no

Send e-post

Bilde av Pernille Ellehage

Pernille Ellehage

Content & Marketing Manager
Bilde av Emil Eriksson

Emil Eriksson

Business Operations Manager
Bilde av Helene Øie Esparza

Helene Øie Esparza

Content & Marketing Manager
Bilde av Ethen Esparza

Ethen Esparza

Photographer
Bilde av Carlota Fernández

Carlota Fernández

Country Manager

carlota@nettbureau.no

Send e-post

Bilde av Valeria Gatera

Valeria Gatera

Business Operations Specialist
Bilde av Giselle Gómez

Giselle Gómez

Partner Manager

giselle@nettbureau.no

Send e-post

Bilde av Kim Arne Hammerstad

Kim Arne Hammerstad

Communications Manager

kim@nettbureau.no

Send e-post

Cecilia Hast

Cecilia Hast

Partner Manager

cecilia@nettbureau.se

Send email

Bilde av Thomas Holden

Thomas Holden

Full-Stack Developer / Integration Manager
Bilde av Victor Horn

Victor Horn

Content & Marketing Manager
Bilde av Ola Magnus Idland

Ola Magnus Idland

Chief Marketing Officer

ola@nettbureau.no

Send e-post

Bilde av Marcus Jøsendal

Marcus Jøsendal

Full-Stack Developer
Bilde av Dag Kättström

Dag Kättström

Content & Marketing Manager
Bilde av Torgeir Laurvik

Torgeir Laurvik

Full-Stack Developer
Bilde av Thomas Andre Lekanger

Thomas Andre Lekanger

Full-Stack Developer
Bilde av Marlene Meineche

Marlene Meineche

Partner Manager

marlene@nettbureau.se

Send email

Bilde av Ingunn Mjønerud

Ingunn Mjønerud

Project Manager
Bilde av Anna Nguyen

Anna Nguyen

Content Specialist
Bilde av Nora Geard Nygaard

Nora Geard Nygaard

User Experience Manager
Bilde av David Oliva

David Oliva

Chief Growth Officer

david@nettbureau.se

Send e-post

Bilde av Henriette Tomter Osnes

Henriette Tomter Osnes

Illustrations & Graphic Design Manager
Bilde av Álvaro Ramos

Álvaro Ramos

Content & Marketing Manager
Bilde av Haakon Resaland

Haakon Resaland

Analytics Manager
Bilde av Benjamin Riis

Benjamin Riis

Full-Stack Developer
Bilde av Anne Aas Sjøvik

Anne Aas Sjøvik

Business Operations Manager
Bilde av Eirin Skiaker

Eirin Skiaker

Content Specialist
Bilde av Gjermund Stensrud

Gjermund Stensrud

Content & Collaboration Manager
Bilde av Heidi Straub

Heidi Straub

Country Manager

heidi@nettbureau.no

Send email

Bilde av Nora Sæter

Nora Sæter

Content Specialist
Bilde av Fredrik Tveit

Fredrik Tveit

Chief Experience Officer

fredrik@nettbureau.no

Send e-post

Bilde av Alexander Tømmerås

Alexander Tømmerås

System Architect
Bilde av Kristian Vinkenes

Kristian Vinkenes

Chief Technology Officer

kristian@nettbureau.no

Send e-post

Bilde av Thomas Weidekamp

Thomas Weidekamp

Content Specialist
Bilde av Anders Øie

Anders Øie

Chief Operating Officer

anders@nettbureau.no

Send e-post

Bilde av Gulbrand Øverbye

Gulbrand Øverbye

Chief Executive Officer

gulbrand@nettbureau.no

Send e-post

Bilde av Sindre Øverås

Sindre Øverås

Business Development Manager

sindre@nettbureau.no

Send e-post

#officelife

Nettbureau AS
Jens Bjelkes gate 12
0562 Oslo

Nettbureau