Vi utvikler markedsledende
merkevarer fra idé til ferdig produkt.

Vi ser mulighetene, utvikler teknologien og beholder eierskapet over tid.

Ivrige interns inntar Bureauet

Denne sommeren blir for første gang kapasiteten i Colletts gate 10A satt skikkelig på prøve. Tre ivrige interns har inntatt Nettbureau for sommeren.

Menneskene

Helene Øie Esparza

Innholdsansvarlig

helene@nettbureau.no

Ola Magnus Idland

Markedsansvarlig

ola@nettbureau.no

Siglinde Lunde

Forretningsutvikler

siglinde@nettbureau.no

Simen Owesen-Lein

Full-stack-webutvikler

simen@nettbureau.no

Fredrik Tveit

Designansvarlig

fredrik@nettbureau.no

Kristian Vinkenes

Utviklingsansvarlig

kristian@nettbureau.no

Anders Øie

Forretningsansvarlig

anders@nettbureau.no

Gulbrand Øverbye

Produktansvarlig

gulbrand@nettbureau.no

Sindre Øverås

Salgsansvarlig

sindre@nettbureau.no

Xaris Amanatidis

Internasjonal produktutvikler

xaris@nettbureau.no

Foto: Ethen Esparza

Kontakt oss

Nettbureau AS
Colletts gate 10A, 0169 Oslo
hei@nettbureau.no

#officelife