Vi utvikler markedsledende
merkevarer fra idé til ferdig produkt.

Vi ser mulighetene, utvikler teknologien og beholder eierskapet over tid.

Menneskene

Zryan Amin

Inboundansvarlig

zryan@nettbureau.no

Hendrik Birane

Senior Account Manager

hendrik@nettbureau.se

Helene Øie Esparza

Innholdsansvarlig, Norge

helene@nettbureau.no

Kim Arne Hammerstad

Kommunikasjonsansvarlig

kim@nettbureau.no

Victor Horn

Journalist / Innholdsprodusent

victor@nettbureau.se

Ola Magnus Idland

Markedsansvarlig

ola@nettbureau.no

Dag Kättström

Journalist / Innholdsprodusent

dag@nettbureau.se

Sondre Lefsaker

Full-stack-webutvikler

sondre@nettbureau.no

Siglinde Lunde

HR-ansvarlig

siglinde@nettbureau.no

Ingunn Mjønerud

Prosjektansvarlig

ingunn@nettbureau.no

Nora Geard Nygaard

Deskansvarlig

nora@nettbureau.no

David Oliva

Country Manager, Sweden

david@nettbureau.se

Haakon Resaland

Analytiker / Forretningsutvikler

haakon@nettbureau.no

Åsmund Bryne Retterstøl

Full-stack-webutvikler

aasmund@nettbureau.no

Gjermund Stensrud

Journalist / Innholdsprodusent

gjermund@nettbureau.no

Fredrik Tveit

Designansvarlig

fredrik@nettbureau.no

Kristian Vinkenes

Utviklingsansvarlig

kristian@nettbureau.no

Tuva Ødegård

Frontend-utvikler

tuva@nettbureau.no

Anders Øie

Forretningsansvarlig

anders@nettbureau.no

Gulbrand Øverbye

Produktansvarlig

gulbrand@nettbureau.no

Sindre Øverås

Salgsansvarlig

sindre@nettbureau.no

Xaris Amanatidis

Internasjonal produktutvikler

xaris@nettbureau.no

Foto: Ethen Esparza

Kontakt oss

Nettbureau AS
Colletts gate 10A, 0169 Oslo
hei@nettbureau.no

#officelife